חייל משוחרר

גולונט מספקת שירותי בניית אתרים המותאמים לדרישות כל עסק :

אנחנו מתמחים בבניית אתרי תוכן , אתרי תדמית , בניית אפליקציות למובייל, בניית אתרי חנות , שירותי עיצוב אתרים, פיתוח תוכנה, בניית אתרים נגישים, ממשקי ניהול מותאמים אישית , מערכות לניהול תוכן , מערכות לניהול מלאי , בניית אתרי וורדפרס , פורטלים , בניית אתרים רספונסיביים ( מותאמים למחשב , טאבלט , סמארטפון ) קידום אתרים במנועי חיפוש, אירוח אתרים, תחזוקה לאתרי אינטרנט, ייעוץ עסקי וכל חזון שיש נוכל להפוך למציאות .

לגולונט מגוון פתרונות לבניית אתרים בכל התקציבים - מאתרים תדמיתיים לעסקים קטנים ועד פורטלים ואתרים מסחריים מורכבים. גולונט בעלת ניסיון רב בתחומים מגוונים : מסדי נתונים, ניהול שרתים, אבטחת מידע, תכנות, בניית אתרים, עיצוב ממשקי משתמש ופיתוחים טכנולוגיים. מותאם לקידום בגוגל . אתר האינטרנט מהווה "כרטיס הביקור" האינטרנטי של העסק והמטרה היא לחשוף אותו בפני כמה שיותר לקוחות פוטנציאליים. ההבדל בין אתר באיכות בינונית למצוינת לא מתבטא רק בפן החיצוני שלו, אלא גם באופן בו הוא עובד מאחורי הקלעים בשביל זה הוא צריך להיות בנוי בצורה נכונה ומעוצב בצורה יפה.

הייחודיות שלנו :

בעידן החדש של אתרי האינטרנט יש 3 מרכיבים חשובים שאותם אנחנו מספקים

 • בנייה נכונה של האתר לפי תקני W3C (הגוף שקובע את התקן הבין לאומי לכתיבת אתרים)
  למעשה כמעט כל הצעה לבניית אתר שתקבלו תתבצע באמצעות פלטפורמה כגון :גומלה , וורדפרס ,ויקס ועוד.. הבעייה שמערכות אלה לא מסוגלות לבנות לפי התקן ובנוסף יוצרות קוד סתמי וחסר תועלת שמעיט את האתר ומקבל ציון גרוע מגוגל (מבחינת המבנה)
  אצלנו האתר נבנה בקוד נקי ללא תוכנת עזר, שורה אחרי שורה נכתבת לפי התקן ,טעינת האתר תהייה מהירה והאתר יהיה מוערך במנועי החיפוש כך תקבלו ציון טוב יותר בקידום האורגני
 • התאמה למכשירים , פעמים רבות נתקלנו באתרים שלא ממש מותאמים או לחלופין באתרים שנבנו פעמיים אחד למחשב נייח ואחד למובייל מה שמיקר את הבנייה ומסבך אתכם במנועי חיפוש מכיוון שהאתר משוכפל כך גם כן תוצאות חיפוש, גם התחזוקה אינה נוחה כאשר כל שינוי מצריך שינוי בשני אתרים
  אתר רספונסיבי כמו שאנחנו מציעים נותן מענה למקרים אלו ,ההגדרה של רספונסיביות בלשון העם היא התאמה של נראות האתר באופן דינאמי בעצם האתר יודע להתאים את עצמו לכל גודל של מסך .
 • נגישות , החל מאוקטובר 2017 חוק נגישות האתרים נכנס לתוקף ,החוק מחייב את בעלי האתרים להוסיף נגישות לאתר ולא יהיו חשופים לתביעות משפטיות.
  רוב מערכות הנגישות שקימות היום לא מספקות נגישות ב 100% במיוחד המערכות החינמיות ומי שישתמש בהן יהיה חשוף לתביעות .
  אני מספקים מערכת נגישות לפי הגדרות נגישות AA למידע נוסף על תקני הנגישות ניתן להוסיף את המערכת לאתר חדש ולאתר קיים בקלות ע"י הוספת שורת קוד אחת שאנחנו נספק.
  למידע נוסף על מערכת הנגישות לחצו כאן

דוגמאות לאתרים שבנינו בסגנונות שונים : אתרי תדמית ,חנויות, פלטפורמות ניהול ,מנועי חיפש ועוד ..